Trakya İzolasyon

Muhittin Mah. Bağlariçi 2. Sok. Nazar Yapı C Blok No:13/1 ÇORLU

+90 282 652 20 23

P.tesi-C.tesi: 09.00 - 19.00

Boru İzolasyonu

Boru İzolasyonu

İzolasyon borusunu istenilen ve gerekli uzunlukta kesmek gerekir. Bu da oldukça kolay bir işlemdir. Bu işlemde sizlere yardımcı olacak araçlardan bir tanesi de gönye kesme kutusudur. Bu araç size 30 ve 45 derece açı ile izolasyon borusunu kesmenize yardımcı olur. Boruyu kesmek içinse düz bir ekmek bıçağı kullanmanız yeterli olacaktır. Boruyu bütün uzunluğuyla beraber açtığınız zaman borunun üzerine geçirebilirsiniz. Daha sonra izolasyon borusunu izolasyon bant ve çift taraflı yapışkan bant yardımıyla kapatma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Sizlere genel olarak boru izolasyonu ve boru izolasyonunun kesimi için genel olarak pratik bilgiler vermeye çalıştık. Günümüzde izolasyon terimini hemen hemen her alanda görebilmek mümkündür. Bunların en önemlilerinden bir taneside kuşkusuz ki boru izolasyonudur. Boru izolasyonu sizleri anlık olmasa da geniş ve uzun çaplı bir tasarruf sürecine götürür.

Trakya İzolasyon Boru İzolasyonu

TRAKYA İZOLASYON ailesi olarak, sizlere genel olarak boru izolasyonu ve boru izolasyonunun kesimi için genel olarak pratik bilgiler vermeye çalıştık. Günümüzde izolasyon terimini hemen hemen her alanda görebilmek mümkündür. Bunların en önemlilerinden bir taneside kuşkusuz ki boru izolasyonudur. Boru izolasyonu sizleri anlık olmasa da geniş ve uzun çaplı bir tasarruf sürecine götürür.

Çalışma Stratejimiz

  • Proje Analizi
  • İş Planı Hazırlanması
  • Hizmet Maliyet Planlaması
  • Pazar Araştırması
  • Üretim ve Teslimat
Boru İzolasyonu Firması